Списак ученика I и VI разреда по одјељењима за шк. 2021/2022. годину

 

СПИСАК УЧЕНИКА I – 1

 Друга смјена 

  1. Антић Страхиња
  2. Ахметовић Ајла
  3. Благојевић Ана
  4. Вујић Ивана
  5. Ђурић Кристијан
  6. Ковачевић Немања
  7. Ковачевић Стефан
  8. Кузмановић Ана
  9. Лендић Алдин-Сафет
  10. Лукић Ирина
  11. Лазић Аврам
  12. Магазин Нађа
  13. Милетић Андреа
  14. Никић Милица
  15. Османовић Кевин
  16. Продан Ђурица
  17. Савић Милош
  18. Савић Лазаревић Ивана
  19. Стојановић Марина
  20. Суботић Матија
  21. Шаркановић Марко

Учитељица,  Катановић Сејада

 

СПИСАК УЧЕНИКА I – 2

Прва смјена

  1. Васић Анастасија
  2. Дринић Јана
  3. Ганибеговић Мирза
  4. Зорић Наташа
  5. Ивановић Василије
  6. Илић Бранко
  7. Јовић Теодора
  8. Катанић Маша
  9. Лукић Лазар
  10. Маринковић Ноа
  11. Муминовић Сабина
  12. Пајић Дејана
  13. Петровић Елена
  14. Продановић Борислав
  15. Пурић Митар
  16. Савић Михаела
  17. Симић Анђела
  18. Симић Михаило
  19. Савић Слађан
  20. Сушић Дејвид
  21. Турсић Елдин
  22. Шаркановић Алекса

Учитељица,  Бећирбашић Аида

 

СПИСАК УЧЕНИКА I – 3

Прва смјена

  1. Братић Тара
  2. Глигоревић Нина
  3. Горановић Иван
  4. Горановић Марко
  5. Гороња Марија
  6. Гостић Давид
  7. Икановић Вук
  8. Јахић Ела
  9. Јовановић Анђела
  10. Латиновић Алекса
  11. Мишић Павле
  12. Никић Давид
  13. Пандуревић Ирена
  14. Панић Јелена
  15. Пелесић Ениса
  16. Петковић Христина
  17. Пухача Милош
  18. Ракуљ Вук
  19. Сарић Наталија
  20. Симић Марија
  21. Челиковић Немања

Учитељица,  Брадашевић Силвица

 

Списак ученика VI-1 разреда:
  1. Аљић Далмира
  2. Андрић Славиша
  3. Бабић Сергеј
  4. Бунгур Шејла
  5. Вајкић Огњен
  6. Васић Миленко
  7. Глишић Нађа
  8. Драгојловић Андреј
  9. Ђокић Стефан
  10. Зилић Мухамед
  11. Илић Никола
  12. Имшировић Нермина
  13. Јовић Јована
  14. Максимовић Марија
  15. Мејрић Зејнил
  16. Недаковић Андреја
  17. Недаковић Милица
  18. Проле Бранимир
  19. Старчевић Андреј
  20. Стојановић Катарина
  21. Тешановић Сергеј
  22. Фехратовић Селведина
  23. Хусељић Адна
  24. Хусић Лејла
  25. Чамџић Алина

Разредни старјешина: Гордана Лукић

 

Списак ученика VI-2 разреда:
  1. Бајрић Медина
  2. Божић Теодора
  3. Гаврић Николај
  4. Јахић Илма
  5. Јевтић Сања
  6. Лучић Дејан
  7. Мићић Александар
  8. Момковић Лука
  9. Нинковић Бојана
  10. Османовић Надина
  11. Пејић Немања
  12. Петровић Горан
  13. Савић Марија
  14. Савичић Давид
  15. Савичић Дејан
  16. Симић Јовица
  17. Стојановић Ивона
  18. Стојановић Лука
  19. Танасић Јована
  20. Тодић Михајло
  21. Турсић Инел
  22. Удовичић Рената
  23. Фехратовић Хилмо
  24. Халиловић Анел
  25. Халиловић Емира

Разредни старјешина: Грозда Савић

 

Списак ученика VI-3 разреда:
  1. Аљић Касандра
  2. Бећирбашић Али
  3. Божић Игњатије
  4. Боројевић Андреј
  5. Васић Маја
  6. Ђурић Владимир
  7. Илић Николина
  8. Јаракула Анастасија
  9. Ковачевић Томислава
  10. Курешевић Игор
  11. Лазић Хелена
  12. Лукић Стефан
  13. Мандић Драган
  14. Марковић Татјана
  15. Мехић Амна
  16. Мишић Алекса
  17. Сарван Адела
  18. Симић Никола
  19. Халилбашић Енида
  20. Хоџић Анел
  21. Цвијановић Ђорђе
  22. Челиковић Никола
  23. Чамџић Ајла
  24. Чамџић Адела
  25. Џафић Мирнес

Разредни старјешина: Илија Симеуновић